אברהם לוי חברה לבנייה ויזמות נדל"ן מובילים את התחדשות העירונית בישראל פרויקטים בסטנדרט בנייה גבוה 

אברהם לוי חברה לבנייה בע"מ

אודות – אברהם לוי

׳אברהם לוי חברה לבנייה׳ מובילה בייזום ובניית פרויקטים למגורים באיכות ובסטנדרטים הגבוהים שאי פעם נראו בישראל. החברה הוקמה בשנת 2004 ומאז עבדה עם יזמים מוכרים בענף וביצעה פרויקטים מורכבים ברחבי הארץ שהסתיימו בהצלחה מסחררת, תוך עמידה מוקפדת בלוחות הזמנים.

המייסד

בראש החברה עומד אבי לוי, קבלן בנייה מוערך, עם ניסיון עצום ביזום וביצוע פרויקטים. אבי, התחיל את דרכו כמנהל עבודה ולאחר שצבר ניסיון בתחום למד לקבלת רישיון קבלן, כאשר כיום החברה מסווגת ברישיון קבלן ג׳ 5. ניסיונו בשטח מאפשר לנהל ביד רמה כל פרויקט, לעמוד בזמנים  ולייצר פתרונות יצירתיים בשטח.

המומחיות

החברה יודעת לנהל פרויקטים מורכבים ככל שיהיו, כדוגמת בנייה חדשה, התחדשות עירונית בתל אביב באזורים בעלי גישה מורכבת הדורשת אופרציית ניהול ייחודית. בכל פרויקט החברה מקפידה על רמת דיוק גבוהה, משלבת חומרי גלם איכותיים ושומרת על בנייה ברמת פרמיום המורגשת היטב בכל פרויקט.

ההון האנושי

החברה מעסיקה בעלי מקצוע מהטובים בענף, המלווים כל פרויקט בנחישות ובמקצועיות, בהם מנהלי עבודה מוסמכים, מנהלי פרויקטים, מהנדסים והנדסאים, מפקחי בנייה, עובדי כפיים, ממוני בטיחות ועוד. לאורך כל הדרך צוות החברה שם דגש על בטיחות ועובד על פי התקנות ותוכנית הכוכבים של ׳כוכבי בטיחות׳, תוך עמידה בקריטריונים המחמירים ביותר.

חדשנות

החברה לא מתפשרת על סטנדרט ומשלבת בכל פרויקט חדשנות גבוהה, טכנולוגיות בנייה מתקדמות וגישות עבודה מסורתיות וחדשניות. כלל הפרויקטים מתוכננים בקפידה בהתאם למתודות עבודה הנשענות על ניסיון רב שנים כדוגמת בקרת ביצוע, בדיקות מקיפות, פיקוח ובקרה עצמית תמידית על איכות הביצוע והחומרים.

2004 SINCE
פרויקטים שבנינו

מעוניינים לתאם פגישה השאירו פרטים